Dzielnicowy gminy Sochocin wyróżniony za dobrą służbę • Aktualności • Urząd Gminy Sochocin

Galeria (1)

Dzielnicowy gminy Sochocin wyróżniony za dobrą służbę

Dnia 26 września minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński podziękował 142 funkcjonariuszkom oraz funkcjonariuszom z komend policji w całej Polsce. Jeden z wyróżnionych, to policjant Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

Aspirant sztabowy Mariusz Pajewski, starszy dzielnicowy z Rewiru Dzielnicowych w Płońsku (dzielnicowy z terenu gminy Sochocin) w styczniu tego roku brał udział w działaniach poszukiwawczych za zaginioną 20-letnią kobietą z zamiarem popełnienia próby samobójczej. Sprawa była skomplikowana, a poszukiwania toczyły się w dwóch jednostkach, na terenie dwóch powiatów. Przeprowadzone przez starszego dzielnicowego działania doprowadziły do ustalenia miejsca przebywania kobiety, a co za tym idzie do pozytywnego zakończenia poszukiwań. Dzielnicowy odnalazł zaginioną i przekazał ją pod opiekę pogotowia.

W uroczystości pn. „Bohater w mundurze” wzięli udział m.in.: marszałek Sejmu Elżbieta Witek, premier Mateusz Morawiecki oraz komendant główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.


Foto: www.mazowiecka.policja.gov.pl

Galeria (2)
© 2017 Urząd Gminy w Sochocinie | Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mMyCity)